O firmie

Witamy na naszej stronie wszystkich, którzy doceniają dbałość o każdy szczegół, ręczne wykonanie od początku do końca oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Konfitury, musztardy, powidła Od prawie 20 lat zajmujemy się wytwarzaniem oryginalnych domowych przetworów tradycyjnymi metodami, bez użycia sztucznych dodatków (konserwantów, barwników, polepszaczy). Wykonujemy również efektownie zapakowane prezenty dla firm i odbiorców indywidualnych.

Nasze produkty, pieczołowicie wykonane i zapakowane, mają w sobie tę szczyptę magii, jakiej nie ma żywność i prezenty wytwarzane masowo.

Dzięki temu możemy gwarantować niepowtarzalność – każdy klient może otrzymać produkt, który pod względem kolorystyki, składu czy ogólnego wrażenia, już się nie powtórzy.

Stale poszukujemy nowych smaków, próbujemy tworzyć produkty inne niż wszystkie - takie, które zadowolą największych smakoszy. W naszej ofercie mamy więc ręcznie wykonane musztardy z nietypowymi dodatkami, których produkcja pozwala na zachowanie właściwości ziaren gorczycy, wytrawne konfitury - idealne do mięs i pasztetów a także wyjątkowe pasty, które stwarzają ogromne możliwości kulinarne.

FB